ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Laz evlilik

Durmaksızın istediğin kişiyi aramaya devam ediyorsan artık online arkadaşlık sitesinde senin gibi laz olan ve laz evlilik yapmak isteyen kişilerle tanışabilirsin.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Laz evlilik

Durmaksızın istediğin kişiyi aramaya devam ediyorsan artık online arkadaşlık sitesinde senin gibi laz olan ve laz evlilik yapmak isteyen kişilerle tanışabilirsin.

1/2
 
  YA DA  

Okulun bitti, iş hayatına atıldın ve işlerin de yolunda en azından düzenli bir gelirim var sırada benim gibi laz olan ve laz evlilik yapmak isten kişilerle tanışmam gerek diyorsan sana bu imkanı vereken online arkadaşlık siteleri içinde laz evlilik yapabileceğin ankara.net'le istediğin evliliği yapabilirsin. Uzun zamandır yalnızım ve iş, ev arasında mekik dokuyorum bırakın sosyalleşmeye kendime ayıracak zaman bile bulamıyorum diyorsan tek yapman gereken artık daha fazla hayallerini ertelememek. Peki bu hayalerindeki sevgili ile nerden tanışabilirim dediğini duyar gibiyiz. Cevabı çok basit. İnsanlara global dünyada sosyalleşmeye ve yeni insanlar tanımaya fırsat veren arkadaşlık siteleri sayesinde. Senin gibi düşünen ve sevgili arıyorum diyerek üye olanlar kendilerine bu şansı çok tan tanıdılar. Peki sen neden bu şansı kendine tanımıyorsun?

İnternet üzerindeki arkadaşlık sitelerinde kayıtlı bir çok kadın ve erkekle tanışabilir hatta kız arkadaş ya da erkek arkadaş edinebilir böylece sevgili arıyorum demeye bir son verebilirsin. Bunun için çekinmeye ya da tereddüt etmene hiç gerek yok. Artık pek çok kişi internet üzerinden tanışırken ve hatta evlenirken muhtemel senin gibi düşünüyorlardı. Ancak biraz cesaretle hayalerindeki aşka kavuştular. Sen de bunlardan birisi olmak için elini çabuk tutmalısın. Malum zaman insan için en değerli şey. Bir anı yaşadıktan sonra yeniden o anı yaşayamıyorsun. Yani eskilerin de dediği gibi zaman su gibi akıp gidiyor. İşte böyle bir zaman kavramı içinde daha fazla erteleyemeyeceğin tek şey ise senin için mutluluk olmalı. Eğer mutluluğu laz evlilik yaparak bulabilirim diyorsan oluşturacağın bir profil senin için hayatındaki inanılmaz değişikliğe neden olabilir.

Belkide daha önce evlenip ayrıldın, yani bu mutluluğu bir kez yakaladığına inandın ama olmadı. Peki bu durumda mutlu olmaktan vazgeçecek misin? Yoksa inatla mutluluğun peşinden mi koşacaksın? Bizce mutlu olmak senin de hakkın Ankara'daki laz evlilik isteyen ve laz evlilik geleneklerine göre uygun bir evlilik yapmak isteyenlerin tek adresi olan ankara.net'te biraz zaman geçirmelisin.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER