ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Kürt evlilik

Artık evlenmek istiyorsan Tükiye'nin en güvenilir arkadaşlık sitelerinden biri olan ankara.net'ye üye olabilir böylece hayalini kurduğun Kürt evlilik geleneklerine göre evlenebilirsin.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Kürt evlilik

Artık evlenmek istiyorsan Tükiye'nin en güvenilir arkadaşlık sitelerinden biri olan ankara.net'ye üye olabilir böylece hayalini kurduğun Kürt evlilik geleneklerine göre evlenebilirsin.

1/2
 
  YA DA  

Hayalini kurduğun senin gibi Kürt evlilik geleneklerine bağlı birisini arıyorsan zaman kaybetmeden internet üzerinden sana bunu sağlayan arkadaşlık sitelerine üye olabilir, kendine uygun kız arkadaş ya da erkek arkadaş bulabileceğin gibi bu arkadaşlığını sevgiye dönüştürebilirsin. Aynı kökenden olduğun birisi ile yapacağın evlilik seni karşındaki insana daha yakın hissetmene olanak sağlar. Aynı görüş açısını paylaştığın kişiyle fikir çatışması yaşamaz ortak bir noktada buluşabilirsin.

Türkiye'deki Kürt nüfusunun oldukça fazla olduğu herkesçe bilinen bir gerçek. İkibinli yıllarda yapılan nüfus sayımlarına göre Türkiye'de yaşayan yaklaşık ondört, onbeşbin Kürt yaşamaktadır. Bunların yoğunluğu ise Güney Doğu Anadolu ile Doğu Anadolu bölgelerindedir. Ancak atık bu yoğunluk hemen hemen her şehirde görülmektedir. İşte bu şehirlerden birtanesi de Ankara'dır. Bu nedenle isteğin gibi Kürt evlilik yapman aslında senin için hayal değil. Senin gibi düşünen ve bu nedenle online arkadaşlık sitesine üye olan binlerce kişi var. Bu kişilerle tanışman artık çok kolay. Oluşturacağın ve kendini tanımlayarak anlatacağın ya da aradığın kişideki özellikleri belirteceğin profiline fotoğrafını da ekleyebilirsin. Diğer üyelerin profillerinde yer alan bilgileri görüp, okuyabilir fotoğraflarına göz atabilirsin.

Böylece beğendiğin kişilerle online olarak mesajlaşabilir, birbiriniz ile iletişime geçebilirsiniz. Hem kimbilir belki de bu iletişimi sadece mesajlaşarak değil de yüzyüzeye de çevirebilirsin. Kürt evlilik geleneklerine göre evleneceğin kişi ile Ankara'daki tarihi mekanlardan bir tanesi olan Ulucanlar müzezini ya da Nata Vega akvaryumda hoşça vakit geçirebilirsin. Hayalindeki aşkı bulabilmek için ufak bir adım atmalı ve dediğimiz mutluluğa erişmek için sen de online arkadaşlık sitesinde profil oluşturarak istediğin evliliğe kavuşabilirsin. Senin gibi birçok kişinin de aradığı sevgiliyi bulma konusunda çabaları var, hatta kimi arkadaşlık sitesi üzerinden aradığı kişiyi buldu bile. Şuan istediği gibi bir ilişki yaşıyor ve senin gibi aklındaki ilk çekinceleri artık kafasından atmış durumda. Sen de hayalindeki aşkı erteleme.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER