ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Evlilik

Herkesin yaşamak istediği bu mutluluğu daha fazla erteleme. Sen de aradığını bulduğunu düşüyorsan evlilik kurumuna adım atmalısın. Aradığın kişiyi bulamadıysan sana bu konuda online arkadaşlık siteleri yardım edebilir.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Evlilik

Herkesin yaşamak istediği bu mutluluğu daha fazla erteleme. Sen de aradığını bulduğunu düşüyorsan evlilik kurumuna adım atmalısın. Aradığın kişiyi bulamadıysan sana bu konuda online arkadaşlık siteleri yardım edebilir.

1/2
 
  YA DA  

Artık kalıcı bir ilişkim olsun diyor, tek yaşamaktan ve kendi kendine olmaktan sıkıldıysan belki de evlilik zamanın yaklaşmıştır sen ne dersin? Ya da daha önce evlilik hayatını yaşamış ancak anlaşabildiğini umarak evlendiğin kişinin aslında aradığın kişi olmadığını anlayıp ayrıldıysan evlilik senin için de zor olmayabilir. İkinci baharını yaşamak ve bundan sonraki hayatında mutluluğu tatmak senin de hakkın.

Evlilik herkes için önemli bir olay. Kadınlar evliliğe daha romantik yaklaşırken, erkekler bu konuda daha gerçekçi olabiliyorlar.

Evlilik kararını veren kişilerin birbirlerini iyi tanımaları gerekir. Çünkü sevgili iken hayat daha güllük gülistanlık olabilir. Çünkü daha fazla sorumluluk sahibi olamadan aşkınızı doyasıya yaşama fırsatınız var. Ya da ilişkide yaşadığın sıkıntılarda birbirinize zaman vererek ayrı evlerde kaldığınız için daha mantıklı düşünüp karar verebilirsiniz. Kısacası nefes almaya daha fazla vaktiniz var. Ancak evlilik hem önemli bir adım hem de uzun bir yol. Tartıştığın da ya da anlaşamadığın konularda pat diye evi terk edemezsin, aynı evde yaşadığınız için aradaki problemi daha çabuk çözmeniz gerekir. Tabi bunlar her zaman, her evlilikte yaşanacak diye bir kural da yok. Bu nedenle ki evlenceğin kişinin evliliğe bakış açısı çok önemli.

Yaşadığın her bilikteliği evlilik ile sonlandırmaya kalksaydın o zaman yaşayabileceğin sıkıntıları bir düşünsene? O yüzden gerçekten bundan sonraki hayatında olmasını istediğin kişiye hem sevgi hem de saygı beslemelisin. Aynı şeyleri hissetmeli, hayata aynı pencereden bakabileceğin bir kişi ile birlikte olmalısın. İşte bu temeller üzerine yapacağın evlilik uzun ömürlü ve uzun soluklu olacaktır. Her akşam eve gelirken onun seni beklediğini ya da onun eve geleceği beklentisi için de olmak belki zili çalışında duyduğun kalp çarpıntısı senin için en büyük mutluluk olacak kim bilir? Tüm bu güzel duyguları yaşayabileceğin insanı sosyal ya da arkadaş ortamlarında bulamıyorsan online arkadaşlık siteleri senin yanında. Mutlu bir birlikteliğe ilk adımı arkadaşlık sitesi üzerinden tanıştığın kişi ile yapabilir evlilik planlarını yapabilirsin.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER