ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Bilimsel evlilik

Bilimsel evlilik siteleri üzerinde oluşturacağın bir profil, hayatını değiştirerek sana istediğin aşkı yaşamana olanak tanıyabilir.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Bilimsel evlilik

Bilimsel evlilik siteleri üzerinde oluşturacağın bir profil, hayatını değiştirerek sana istediğin aşkı yaşamana olanak tanıyabilir.

1/2
 
  YA DA  

İnternet ortamındaki bilimsel evlilik siteleri içinde oluşturacağın profil seni istediğin arkadaşlığa yönlendirebilir. Peki bunu nasıl mı yapıyor? Çok basit! Oluşturacağın profil ile kendini anlatabilir, hobilerinden, hoşlandığın şeylerden, korktuğun şeylerden bahserek hayat görüşünü belirtebilirsin. Bu senin profilin istediğin herşeyden bahsedebilirsin. En sevdiğin film, müzik ya da en son gittiğin bir müze ya da giymekten hoşlandığın bir renk ne istersen onu yazabilirsin. Ya da kendinden bahsetmek istemiyor musun karşındakinden kendisini anlatmasını isteyebilirsin. Profilin oluştururken vereceğin bu bilgiler seni diğer üyelerin profilleri ile eşleştirecektir. Böylece ikiniz arasındaki bilimsel evlilik uyumunuzu ortaya çıkaracak ve birbiriniz ile tanışmaya vesile olacaktır.

Üstekik profilinin yanında fotoğrafta ekleyebilir, karşındaki üyenin de fotoğraflarını görebilirsin. Bilimsel evlilik sonucunda bu evliliğin daha uzun süreli olacağı kesin. Bu nedenle sen de bundan yararlanmak ve karşındaki bayanla olan kriter eşleşmene göz atmak istersen yapman gereken bilimsel evililik siteleri içerisinde en güvenilir olan ankara.net üzerinde bir profil açmaktadır. Mesajlarak konuşmaya ve görüşmeye başladığın bu kişi ile belki dostluğunu pekiştirebilir belki de istediğin aşka ve evliliğe yelken açabilirsin. Yüzyüze görüştüğün bu kişi ile istediğin gibi özgürce aşkını yaşayabilirsin.

Mutluluğundaki bilimsel evlilik sitelerinin payının büyüklüğünü unutma.

Bilimsel evlilik sana da mantıklı geliyorsa senin gibi düşünen kişilerle ortak bir alanda buluşacağın tek yer bilimsel evlilik siteleri. Bu kişi ile Ankara'nın en ünlü yerindeki yani Keçiören'deki teleferik ile gezebilir ve beraber romantik anlar yaşayabilirsin. yalnızlığını sonlandıracağın için artık özel günlerde de yalnız kalmayacaksın. Sevgililer günün de Atakule'de ayırttığın bir akşam yemeği ile tanıştığın kişinin yeniden gönlünü fetedebilirsin. Eğer bunları sen de yaşamak istsiyorsan hemen bilimsel evlilik sitesi olan ankara.net'te profil oluşturmalısın. Kısa süreni ayıracağın bu profil sana ömür boyu olan bir mutluluk sunuyor.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER