ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Karadeniz evlilik

Hayatın sıkıcılığından bıktıysan eğer ve Karadeniz'liysen, Karadeniz evlilik geleneklerine göre evlenmek istiyorsan, zaman kaybetmeden hemen profil oluşturmalısın.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Karadeniz evlilik

Hayatın sıkıcılığından bıktıysan eğer ve Karadeniz'liysen, Karadeniz evlilik geleneklerine göre evlenmek istiyorsan, zaman kaybetmeden hemen profil oluşturmalısın.

1/2
 
  YA DA  

Karadeniz evlilik sitelerinden birisi olan ankara.net üzerinden senin gibi Karadeniz'li olan ve Karadeniz evililiği yapmak isteyen diğer kişilerle evlenebilirsin. Bunun için illa Karadeniz'li olmayabilirsin. Hayalindeki kişinin Karadeniz'li olmasını isteyebilirsin. Bu durumda kız arkadaşın ya da erkek arkadaşın Karadeniz'li ise sen de Karadeniz gelenek ve göreneklerine göre bir Karadeniz evliliği yapacaksın demektir. Hayatındaki kişiyi daha bulamadıysan, artık buna bir son vermek istiyorsan ya da daha önce evlenip ayrıldıysan ama yeniden evlenmek istiyorsan bunu Karadeniz evlilik siteleri içerisinde en güvenilir olan ankara.net üzerinden gerçekleştirebilirsin.

Karadeniz nüfusu oldukça fazla. Sadece bir yer ya da bir bölge ile sınırlı değil. Hatta İstanbul ya da Ankara gibi büyük şehirlerde Karadeniz'lilerin nüfusu azımsanamayacak kadar fazla. Bu nedenle tanışacağın kişinin de Karadeniz'li olma olasılığı da büyük olabilir senin için. Tanıştığın kişi kız arkadaş ya da erkek arkadaşın Karadeniz'li ve Karadeniz evlilik adetlerine göre seninle evlenmek isteyebilir. İşte bu durumda senin de bu gelenekleri iyi bilmen gerek. Bu durumda şimdi araştırmaya başlasan iyi edersin. Eskiden Karadeniz evlilik adetleri içerisinde evlilik olayı çoğunlukla aile büyüklerinde inisiyatifinde olurdu. Evlilik çağına gelen erkeklere anne babanın yanı sıra eş, dost, akraba da kız bakar. Eğer kişiler yakın çevredense birbirlerini mutlaka tanırlar. Uygun bir aday bulunamadıysa eğer uzak köylerden olursa çoğunlukla enişte daveti denen nişandan önce birbirlerini daha önce görmezlerdi.

Artık çoğu genç böyle evlenmez iken eminim bu gelenekleri devam etmek isteyenler büyükler de yok değildir. Eğer ben sevdiğim kişi ile daha önce görüşüp tanıştığım kişi ile evlenmek isterim diyorsan bu fırsatı sana sunan Karadeniz evlilik sitelerinden yararlanabilirsin. Bu sitede oluşturacağın bir kişi ile aynı pencereden bakabildiğin kız arkadaş ya da erkek arkadaş ile tanışabilir aradığın mutluluğu yakalayabilirsin.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER