ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Dini evlilik

Mululuğu yakalayabileceğin kendi düşünce ve inancına göre islami değerlere önem veriyor ve karşındaki kişinin de öyle olmasını istiyorsan dini evlilik sitesi olan ankara.net'te üye olabilirsin.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Dini evlilik

Mululuğu yakalayabileceğin kendi düşünce ve inancına göre islami değerlere önem veriyor ve karşındaki kişinin de öyle olmasını istiyorsan dini evlilik sitesi olan ankara.net'te üye olabilirsin.

1/2
 
  YA DA  

yalnızlık sadece Allah'a mahsus. İnsanoğlu hayat boyu tek başına kalamamış, muhakkak bir eş bir arkadaş ya da bir yakını olsun istemiştir bu hayatta. İnsan, yaşamı boyunca edindiği bu kişilerin kendisiyle aynı bakış ve görüş açısına sahip olmasını ister.

Aynı pencereden bakabileceğin dini duyguları ve inancı kuvvetli birisi ile dini bir evlilik gerçekleştirmek isteyebilirsin. Eskiden bu tarz birliktelikleri sağlayan görücü usulü evlilikler artık mazide kaldı. İnsanlar hayattaki beklentilerini daha açık ve net şekilde ortaya koyarak isteklerini dile getirebiliyorlar. Bu hem ilişkiler hem de evlilikler için çok önemli. Her iki insan da, bu ister arkadaşlık ister evlilik ilişkisi olsun birbirlerinden bekledikleri bekletileri bildikleri için daha sorunsuz daha medeni bir ilişki yaşıyorlar. Eğer sen de dini inancı kuvetli ve kendi inancı içinde yaşamayı tercih eden birisi ile dini bir evlilik gerçekleştirip mutlu olmak istiyorsan sana bu fırsatı tanıyan online arkadaşlık siteleri sayesinde gerçekleştirebilirsin. Senin gibi binlerce insan aynı düşünceyle arkadaşlık sitelerine üye oluyor. Bu konuda sadece senin böyle düşünmediğini bil.

Eğer istediğin bir arkadaşlık ise ya da evlilikte aradığını bulamadıysan, bu konuda geç kalmış sayılmazsın. Her türlü sosyal, bilimsel, kültürel, din gibi konuları aradığın kişiyle konuşabilir fikirlerinizin aynı olup olmadığını anlayabilirsin. Bu konularda eğer anlaşabildiğini görüyorsan bu senin iyi bir arkadaşlığa ilk adımı attığını gösterir. İyi bir evlilik için her türlü konuda iyi anlaşabildiğin birisi ile yaşayacağın birliktelik daha uzun ömürlü olacaktır. Bu konulardan belki en önemlisi dini açıdaki görüşleriniz. Eğer dini görüş açısından fikirleriniz ne olursa olsun uyumluysa eğer o kişiyle sorunsuz bir arkadaşlık kurabilir belki de bu arkadaşlığı evlilik ile taçlandırabilirsin. Kendini yalnız hissetme dini evlilik yapmana ve bur tarz düşünen insanlarla konuşmak ve bir arkadaşlığa başlamak için ankara.net gibi dini evlilik siteleri her zaman senin yanında.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER