ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Alevi evlilik

Alevi evlilik amaçlayan kadınlar ve erkekler ile tanışmak istiyorsan, alevi gelenek ve görenekleri seni n için önemliyse, aynı kültürdeki insanlarla tanışacağın tek online arkadaşlık sitesi ankara.net

istanbul.net izmir.net
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Alevi evlilik

Alevi evlilik amaçlayan kadınlar ve erkekler ile tanışmak istiyorsan, alevi gelenek ve görenekleri seni n için önemliyse, aynı kültürdeki insanlarla tanışacağın tek online arkadaşlık sitesi ankara.net

1/2
 
  YA DA  

Günümüzde doğru dediğin insanı bulmak ve onu aramak, onu ararken de karşılaştığın zorluklara göğüs germek gerçekten zor. Özellikle Ankara gibi metropol şehirlerde daha da zor. Ancak bu konuda sana yardımcı olan arkadaşlık sitelerinden birisi olan ankara.net yanında!

Alevi evlilik yapmak isteyen kişilerin olduğu ankara.net sayesinde uzun süreli bir arkadaşlık veya evleneceğin kişiyi bulmak artık kolay.

Alevi evlilik siteleri; senin görüşünde, kültüründe ve bakış açına yakın insanların tanışmasını sağlayan bir platform. Alevi evlilik geleneğine uygun evlenmek isteyen ya da kendi kültüründen birisi ile arkadaşlık kurmak isteyen Alevi kadın ya da Alevi erkekler online arkadaşlık siteleri sayesinde birbirlerini tanıyabiliyorlar.

Ankara'da yaşayan alevi sayısı oldukça fazla. Özellikle alevilerin yoğun olarak yaşadığı Çankaya, Ege mahalesi ya da Yeni mahalle ilçesi gibi nufüsunun yoğun olduğu yerler söz konusu. Tabi bunlar sadece sayabildiklerimizin bir kısmı. Nüfusunun yoğun olduğu Ankara'da sen de kendine uygun bir bayanla alevi geleneklerine uygun şekilde alevi evlilik gerçekleştirebilirsin. Eğer senin için bunlar önemli değilse ve sadece anlaşabildiğin gönül ve ruh güzelliği arıyorsan illa alevi bir kadın ya da erkekle alevi geleneklerine göre evlenmemiz şart değil diyorsan, en kısa sürede ücretsiz bir profil oluşturarak online arkadaşlık sitesine üye olmalısın. Sen de kendime uygun bir sevgili arıyorum ya da kendime uygun bir evlilik yapmak istiyorum diyorsan Alevi arkadaşlık sistesi olan ankara.net'te profil oluşturabilir, böylece kendine uygun adayı bulunca da yüzyüze görüşmeden önce aklına takılan soruları sorarak sohbet etme fırsatını yakalayabilirsin. Ücretsiz oluşturacağın bu üyelikte, beğendiğin kişilerle mesajlaşabilir, kendini tanıtabilir, alevi bir evlilik yapmak istediğini belirtebilirsin. Aynı şekilde arkadaşlık ve hayatındaki aşkı arayan diğer kişiler de senin gibi düşündüğü için onların da profillerini görüntüleyebilir ve hemen iletişime geçebilirsin.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER