ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Dini evlilik sitesi

Yakalayacağın mutluluğu uzaklarda arama. İstediğin arkadaşlık ya da evliliğe ulaşman artık çok daha kolay. Dini evlilik sitesi olan ankara.net seni istediğin kız arkadaş ya da erkek arkadaş ile tanıştırıyor.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Dini evlilik sitesi

Yakalayacağın mutluluğu uzaklarda arama. İstediğin arkadaşlık ya da evliliğe ulaşman artık çok daha kolay. Dini evlilik sitesi olan ankara.net seni istediğin kız arkadaş ya da erkek arkadaş ile tanıştırıyor.

1/2
 
  YA DA  

Çok mu çekingensin? Arkadaş ortamın içinde aslında rahat ama bir kadınla ya da bir erkekle konuştuğun zaman kendini iyi ifade edemiyor musun? Bugüne kadar karşına çıkan insanlar "o" dediğin kişi değil miydi? Tüm bu çekincelerini ve korkularını bir yana atmalısın.

Dini evlilik sitelerinden birisi olan ankara.net hayallerindeki arkadaşa ulaşmanı sağlıyor!

Arkadaş ortamında tanıştığın ya da ailenin vesilesi ile tanıdığın kişilerle kurduğun arkadaşlık kısa süreli olduysa ve aradığını bulamadıysan asla pes etme. Seni de bekleyen birisi var! Şu an o da yalnız ve senin onu aradığın gibi o da seni arıyor olabilir. Peki en kısa süresi bile bizim için değerli olan zamanı neden harcıyorsun? Sen de hayallerindeki evliliği istediğin kişide olmasını beklediğin özellikleri tek bir insanda bulabilirsin. Bu konuda asla şüphe etme ve asla da pes etmemelisin. Kendi değer yargılarına göre, dini bir evlilik mi yapmak istiyorsun? Aynı görüşte olduğun ve bu konuda anlaşabildiğin birisi ile hayatını mı birleştirmek istiyorsun? İşte bu konuda sana yardımcı olabilecek tek dini evlilik sitesi ankara.net. Sen de hayallerindeki kişi ile kız arkadaş ya da erkek arkadaş arıyorum diyerek, dini evlilik sitesi olan ankara.net üzerinden arama yapabilir, kendi kriterlerine uygun insanlarla tanışabilirsin.

Belki de daha önce evlenip ayrıldın veya uzun süreli bir arkadaşlıkta aradığını bulamadın; senin gibi bir çok kişinin doğru insanı aradığını unutma! Manevi değerlere önem veriyor ve karşındaki insanın da bu değerlere önem vermesini bekliyorsan bunu dini evlilik sitesindeki profilinde belirtebilirsin. Aradığın özellikteki kişinin fotoğrafını görebilir, online olarak hemen mesajlaşabilirsin. Bunun için tek yapman gereken çok çok kısa süre ayırarak kendini anlatabileceğin bir profil oluşturduktan sonra bayanlarla mesajlaşmak. Aradığın kişi belki de dini evlilik sitesinde seni bekliyor o da senin gibi şu an yalnız. O üye oldu peki sen? Fazla vakit kaybetmeden aradığın kişi ile uzun süreli bir aşkı sen de yaşayabilirsin.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER