ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Mamak

Arkadaşlık Mamak diyen diğer üyeler tanışmak istiyorsan, ücretsiz olarak ankara.net'e üye olabilirsin.

istanbul.net izmir.net
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Mamak'ta arkadaş mı arıyorsun?

Arkadaşlık Mamak diyen diğer üyeler tanışmak istiyorsan, ücretsiz olarak ankara.net'e üye olabilirsin.

1/2
 
  YA DA  
Arkadaşlık Mamak

ankara.net gibi arkadaşlık siteleri ve evlilik siteleri sayesinde yeni arkadaş arama derdin son buldu. Arkadaş arıyorum diyerek çıktığın yolda, ankara.net gibi siteler sayesinde hayat görüşüne uygun pek çok kız arkadaş ve erkek arkadaş profili bulabilir, onlarla arkadaş olmak için sohbet etmeye başlayabilirsin. Üstelik ankara.net'te profiler arasında gezinmek tamamen ücretsiz.
Ankara'da yaşıyor, arkadaşlık Mamak diyen diğer üyeler ile tanışmak istiyorsan, ücretsiz olarak ankara.net'e üye olabilir, beğendiğin üyeler ile hemen canlı sohbet etmeye başlayabilirsin. Aşk, zannettiğin kadar uzağında değil. Üstelik ankara.net sayesinde çok iyi arkadaşlık ilişkileri kurabilir, uzun vadeli arkadaş veya iyi bir eş edinebilirsin.

Mamak içerisinde bulunan yerleri gezerek Mamak'ın tadını beraber çıkarabilir ve hoş vakitler geçirebilirsin. Mamak'ta yaşayan bir çok insanın keyifle gezip olaştığı Mamak Mavi Göl yürüyüş yolunda sevgilin ile keyifli bir gezinti yapabilir ve Göl manzarasının tadını doyasıya çıkartabilirsin. Sevgilin ile daha farklı zamanlar geçirmek istiyorsan şimdiki tavsiyemiz tam sana göre! Mamak Aqua Vega'da dev akvaryum içerisindeki tünellerde dolaşarak inanılmaz bir deneyim yaşayabilirsin! Köpekbalıkları, kaplumbağalar ve binlerce balık içerisinde denizi olmayan Ankara'ya denizi getiren Aqua Vega'da çok keyifli anlar geçirebilirsin. "Ben sevgilim ile yalnız kalmak ve başbaşa olmak istiyorum" diyorsan Mavi Göl tam sana göre. Ankara'daki gün batımının en güzel izlendiği yerlerden biri olan Mavi Göl'de günü sevgilin ile beraber bitirebilir ve göl manzarasında gün batımını izleyerek romantik anlar yaşayabilirsin. Burada sevgiline edeceğin bir evlilik teklifi ile hayatını değiştirebilir ve bir anda kendini Mamak AVM'lerinde ve Mamak çarşılarında evlilik alışverişinde bulabilirsin. Hayatın bize ne getireceğini bilemeyiz değil mi? O sebeple sen de hemen ankara.net'e üye olmalısın.

Eğer daha önce evlenip boşanmışsan, senin gibi dul olan dul bayan ve dul erkek profillerini de gezebilirsin. Belki de senin gibi evlilik hayali kuran, yalnız başına yaşlanmak istemeyen bir başka dul ile hayatını birleştirebilirsin.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER