ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Çamlıdere

Kız arkadaş veya erkek arkadaş adayının uzaklarda olmasını istemiyorsan, ankara.net sayesinde sadece sana yakın kişiler ile buluşman mümkün.

istanbul.net izmir.net
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Çamlıdere'de arkadaş mı arıyorsun?

Kız arkadaş veya erkek arkadaş adayının uzaklarda olmasını istemiyorsan, ankara.net sayesinde sadece sana yakın kişiler ile buluşman mümkün.

1/2
 
  YA DA  
Arkadaşlık Çamlıdere

Bugüne kadar birçok kişi ile tanıştırılmış ancak ilişki yaşamaya uygun biri bulamamış olabilirsin. Hayalinde yarattığın partner ile karşılaşmamış olman çok olası. O halde arkadaş ortamlarında sıkça bahsedilen evlilik siteleri ve arkadaşlık siteleri seni yeni arkadaşlık kurman ve hatta evlilik yolunda ilerleyebilmen için yardımcı olacaktır. Üstelik bu siteler sayesinde seninle aynı yerde yaşayan ama daha önce tanışma ve konuşma fırsatı bulamadiğın pek çok kişi ile tanışabilirsin. Aşkı uzaklarda aramana gerek kalmadı. Beraber hoşça zaman geçirebileceğin yepyeni insanlarla tanışmak ve Ankara'nın güzelliklerini görmek için tek yapman gereken ankara.net'e üye olmak. Günümüzde arkadaş edinmek giderek zorlaşmaya başlamış olsada ankara.net sayesinde kendi karakterine uygun pek çok insanla tanışman mümkün.

Kurulduğu günden bu yana gelişen ankara.net'te arkadaş arama son derece pratik ve hızlı. Arkadaş arıyorum ama bir türlü bulamıyorum diyorsan, hemen ankara.net'e ücretsiz üye ol. Bu sayede diğer üyeler ile rahatlıkla sohbet etme imkanı bul; onlara evlilik ve aşk hakkındaki düşüncelerin üzerine sohbet et.

Kız arkadaş veya erkek arkadaş adayının uzaklarda olmasını istemiyorsan, ankara.net sayesinde sadece arkadaşlık Çamlıdere araması yapan kişiler ile buluşman mümkün. Çünkü ankara.net'te ilçe ve semte göre arama yapabiliyorsun. Belki de kuracağın yeni arkadaşlık Çamlıdere ilçesinde seni bekliyor!

Çamlıdere ilçesinde Selçuklu dönemine ait Peçenek beldesinde bir cami bulunuyor; Peçenek, Ozmuş, Yahşihan, Dağkuzören gibi bazı köy isimleri de Selçuklu beylerinin isimlerini taşıyor ve yer yer Selçuklu Dönemi'ne ait kalıntılara rastlanılıyor. Bunun yanı sıra Bizans Dönemine ait mezar ve yerleşim yerleri gibi kalıntılara da rastlanıyor. Tarihi yerleri dolaşmaktan hoşlanıyorsan, yeni arkadaşınla beraber bu tarihi kalıntıları ziyaret edebilirsin.

Başından daha önce evlilik geçmiş ve seni anlayabilecek birini istiyorsan, ankara.net'in gelişmiş arama seçenekleri sayesinde dul bayan profillerine ulaşabileceğini unutma!

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER