ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Bala

ankara.net sana sadece oturduğun şehirde değil, ilçe ve semte göre arkadaş arama imkanı sunuyor.

istanbul.net izmir.net
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Bala'da arkadaş mı arıyorsun?

ankara.net sana sadece oturduğun şehirde değil, ilçe ve semte göre arkadaş arama imkanı sunuyor.

1/2
 
  YA DA  
Arkadaşlık Bala

ankara.net gibi arkadaşlık siteleri ve evlilik siteleri, üyelerine ücretsiz olarak profil açma imkanı vererek, diğer üyeler ile aşka giden yolu açıyor. Her daim online olabildiğin ankara.net gibi bir arkadaşlık sitesine üye olarak kalbini açabileceğin güvenilir insanı bulman çok kolay.

Her kesimden üyesi bulunan, dul bayan ve dul erkeklerin de yer aldığı, kız arkadaş ve erkek arkadaş arayışındaki yalnız kalplerin üye olduğu ankara.net sayesinde kendine uygun ve yakın çevrenden arkadaş edinebileceğine emin olabilirsin. Çünkü ankara.net sana sadece oturduğun şehirde değil, ilçe ve semte göre arkadaş arama imkanı da sunuyor. İşime ya da evime yakın oturan arkadaş arıyorum diyorsan, arkadaşlık Bala araması yaparak listelediğin üyeler arasından sana uygun bir partner bulman mümkün. Kendine uygun kişilerle konuşmaya başladıktan sonra beraber vakit geçirmek için buluşmayı teklif edebilirsin. Bu sayede Ankara'da boş zamanlarında yapmaktan hoşlandığın pek çok aktiviteyi yeni arkadaşınla yapabilirsin. Mesela biraz eğlenmek için Gençlik Parkı'na gidebilirsin. Piknik yapmak için Mogan Gölü'nü tercih edebilirsin.


Evlilik vaktinin geldiğini düşünenler... Hemen ankara.net' üye ol, diğer kullanıcılarımızla anında canlı sohbet etmeye başla. Yapman gereken tek şey ankara.net'te ücretsiz bir üyelik açarak, profil bilgilerini doldurmak. Aşkı bulmak ankara.net sayesinde hiç bu kadar kolay olmamıştı. Hayallerin sadece bir tık uzağında!

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER