ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Keçiören

ankara.net sayesinde Ankara Keçiören'de yaşayan ama daha önce tanışma fırsatı bulamadığın kişilerle tanışıp arkadaşlık kurabilirsin.

istanbul.net izmir.net
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Keçiören'de arkadaş mı arıyorsun?

ankara.net sayesinde Ankara Keçiören'de yaşayan ama daha önce tanışma fırsatı bulamadığın kişilerle tanışıp arkadaşlık kurabilirsin.

1/2
 
  YA DA  
Arkadaşlık Keçiören

İnternet kullanımının yaygınlaşması ile yeni bir aşk, yeni bir ilişki arayışına giren kadın ve erkekler, online evlilik siteleri veya arkadaşlık siteleri kullanmaya başladı. ankara.net'te ilçeye ve semte göre arama yapabildiğin için yaşadığın yerin önemi yok. Çünkü ankara.net her neredeysen, tam olarak bulunduğu yerin çevresinde arkadaşlar bulman için geliştirildi. Örneğin ankara.net'te arkadaşlık Keçiören şeklinde arama yaptığında, Ankara Keçiören'de yaşayan ama daha önce tanışma fırsatı bulamadığın kişilerle tanışıp arkadaşlık kurma şansın var.

Aradığın arkadaşlığı, dostluğu ya da aşkı uzaklarda araman artık gerek yok! ankara.net'in detaylı arama seçeneği sayesinde seninle aynı yerde yaşayan hatta aynı sokakta oturan kişilerle kolaylıkla tanışabilirsin. Keçiören'de yaşıyorsan ve seninle aynı ilçede yaşayan kişilerle tanışmak istiyorsan bu özelliği mutlaka kullanmalısın. Arkadaşlığınız ilerledikten sonra beraber hoşça vakit geçirmek için birlikte Keçiören'nin tarihi Keçiören Kalesi'ni ziyaret edebilirsiniz. Keçiören'de bulunan teleferiği kullanarak Ankara'yı kuş bakışı görebilirsiniz. Yunus Emre Kültür Merkezi'ne giderek tiyatro oyunlarını izleyebilirsiniz. Hayatın tadını çıkarmak, yaşadığın yerin tadını hoşlanabileceğin bir partner ile birlikte keşfetmek için daha fazla bekleme! Hemen ankara.net'e üye ol ve seninle aynı zevklere sahip yepyeni insanlarla tanış. Mutluluğu uzaklarda aramana gerek yok. Mutluluk seni ankara.net'te bekliyor.

Arkadaş arayanlar için en samimi ve içten arkadaşlık sitesi olan ankara.net ile arkadaş arama çok kolay! Üstelik daha önce evlenip boşandıysan, senin gibi dul bayan ya da dul erkek arayan üyelerin de bulunduğu ankara.net'te seni anlayabilecek pek çok insan ile karşılaşabilir, arkadaşlık kurabilirsin.

Yapman gereken tek şey hemen ankara.net'e ücretsiz olarak üye olup, kendine uygun erkek arkadaş veya kız arkadaş profilleri arasından sana en uygun partner adayını aramak için ankara.net içinde gezinmek ve doğru insanı bulduğuna inandığında, onunla sohbet etmeye başlamak.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER