ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Dul bayan arkadaş

ankara.net'te çok sayıda dul bayan arkadaş arayan insanlar seninle tanışmak için bekliyor. Hayatındaki ikinci baharı yaşamak isteyenlerin buluşma noktası.

istanbul.net izmir.net
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Dul bayan arkadaş mı arıyorsun?

ankara.net'te çok sayıda dul bayan arkadaş arayan insanlar seninle tanışmak için bekliyor. Hayatındaki ikinci baharı yaşamak isteyenlerin buluşma noktası.

1/2
 
  YA DA  

Daha önce evlenmiş ya da tam evlilik hazırlıkları yaparken aradığın kişinin o olmadığını anlayıp ayrılmış olabilirsin. Bu herkesin yaşayabileceği bir durum. Bu konuda karamsarlığa düşme, senin gibi bir çok insanın bunu yaşayabildiğini unutmamalısın. Hayatın bir şekilde devam ettiğini ve hayatta yaşayabileceğin daha çok mutluluğun senin gibi dul bayan arkadaş veya dul erkek arkadaş arayanların olduğunu bilmelisin. Her birlikteliğin ya da her evliliğin sorunsuz ve sonsuza dek sürebileceği gibi bir kural yok. Önemli olan yapılan hatalardan ders çıkarmak ve bunları bir daha tekrarlamamak. Eğer daha önce senin gibi evlilik yaşamış dul bayan arkadaş arıyorsan artık harekete geçmen gerekir. Dul bayan arkadaş bulmak istiyorsan belki çevrene daha fazla bakmalısın. Eğer dul bayan arkadaş bulmak senin için zor ise sana bu konuda yardımcı olabilecek seni dul bayanlarla tanışmanı sağlayacak olan online arkadaşlık siteleri mevcut.

Dul bayan arkadaş arıyorum diyorsan hemen bu konuda sana yardımcı olabilecek olan ankara.net'te üye olmalısın.

Burada kendine uygun çok sayıda arkadaşlık kurmak isteyen ya da eş arayan dul bayanlarla tanışabilir, arkadaşlığını ilerletebilirsin. Oluşturacağın profil sayesinde senin gibi medeni durumu dul olan kişilerle tanışabilir ve kendini anlatabilirsin. Sen de aradığın dul bayan arkadaş da; hayat görüşlerinizi, hayatta yaşamış olduğunuz daha önceki deneyimleri paylaşabilir birbirinizin sırdaşı olabilirsiniz her zaman. Paylaşacağınız bu yakınlık, seni dul bayan arkadaşına daha yakın hissetmeni sağlayabilir. Göndereceğin mesaj, dul bayan arkadaşın sayesinde okunarak sana cevap gönderebilecek böylece kesintisiz bir iletişime geçebileceksin. Ücretsiz üye olarak, dul bayan arkadaşın ile yakalayacağın bu mutluluğu daha fazla erteleme. Kimbilir belki de hayatta hiç mutlu olmadığın kadar dul bayan arkadaşın seni mutlu edebilir, bundan sonraki ikinci baharını yaşayabilirsin. Arkadaşlık, evlilik ve günlük hayat stresinden uzaklaşmak isteyenlerin online arkadaşlık sitesi ankara.net!

Popüler aramalar

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER