ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Online arkadaşlık

Online arkadaşlık sitesi olan ankara.net'te oluşturacağın ücretsiz üyelik, seni hayallerindeki kız arkadaş ya da erkek arkadaş ile buluşturabilir. Arkadaşlığın hatta aşkın tek merkezi ankara.net!

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Online arkadaşlık

Online arkadaşlık sitesi olan ankara.net'te oluşturacağın ücretsiz üyelik, seni hayallerindeki kız arkadaş ya da erkek arkadaş ile buluşturabilir. Arkadaşlığın hatta aşkın tek merkezi ankara.net!

1/2
 
  YA DA  

Online arkadaşlık sitesi olan ankara.net seni hayallerindeki kişi ile buluşturuyor. Nasıl mı? Çok basit! Senin gibi birçok insan online arkadaşlık sitelerini kullanarak hayalerindeki insanla biran önce tanışma fırsatı yakalıyor. Peki bu şanslı insanlardan bir tanesi de neden sen olmayasın ki?

Online arkadaşlık sitesi ankara.net'te üye ol, hayallerini erteleme!

Yaşamda istediğin çoğu şeyi gerçekleştirmiş olabilirsin ama halen istediğin kız arkadaş ya da erkek arkadaşını bulamamış kendini bu hayatta yalnız hisediyor olabilirsin. El ele tutuşmuş insanları gördüğünde sen de imreniyor, özel günleri yalnız geçirmek istemiyorsan sana istediğin kişiyi bulmana yardım edecek olan online arkadaşlık sitelerinden biri olan ankara.net'te hemen ücretsiz üye olabilirsin. Senin gibi aynı nedenle üye olmuş, arkadaş, evlilik, ciddi ilişki arayan binlerce insanla tanışabilirsin. Üstelik bu kişiler sana aynı ilçe, semt ya da aynı mahalle kadar yakının da olabilir. Tek yapman gerek ücretsiz profil oluşturarak kendini kısaca anlatman ya da kız arkadaş veya erkek arkaşında aradığın özellikleri kısaca belirtmen. Hangi yaşta olursan ol, aşk senin de hakkın bunu sakın unutma.

Daha önce evlilik yaşamış ve ayrılmış olabilirsin; adımlarını daha sağlam atmak istiyorsan karşındaki insanı daha iyi tanıman gerekli. Senin gibi dul bayan arkadaş veya dul erkek arkadaş arayan kişilerin olduğu ankara.net'te mesajlaşarak ve yüzyüze gelerek birbirinizi daha iyi tanımaya ve hayattaki görüşlerinizi paylaşmaya fırsatın olabilir. Türkiye'nin en kalabalık arkadaşlık sitesi olan ankara.net 2005 yılından itibaren bu fırsatı yalnız olan ve hayatındaki arkadaşlığı arayan hatta bu arkadaşlığı evliliğe götürecek kişilerle online arkadaşlık sitesi olarak yayında. Birçok nedenden dolayı istediğin arkadaşlığı bulamadıysan artık hayallerini gerçekleştirebilmene olanak sağlayan online arkadaşlık sitesi olan ankara.net sevgili arıyorum diyenlerin buluşma noktası. Haydi sen de bunu erteleme ve hemen ücretsiz üye ol! Aşk belki de yanı başında.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER