Tunalı Hilmi’de Sevgilinizle Oturabileceğiniz Kafeler ANKARA'DAKİ EN İYİLER

Ankara’da yaşıyorsanız ya da birkaç günlüğüne sevgilinizle Ankara’da iseniz, Ankara’nın en güzel yerlerinden Tunalı Hilmi’de gitmeyi isteyebileceğiniz yerlere bir göz atın… Size uygun olduğunu düşündüğünüz bir kafede sevdiğiniz kişi ile hoş zaman geçirebilir, karşılıklı birer kahve içebilirsiniz.

Tapas Kafe

Tel: 0312 428 35 62

Adres: Tunalı Hilmi Cad. No:87 Kavaklıdere, Ankara

Yemekleri ve atıştırmalıklarının lezzetiyle bilinen Tapas Kafe, Ankara’da oturan ya da Ankara’da bir süre kalacak olan çiftlerimizin gidebilecekleri güzel mekanlardan. Burada sevgiliniz ya da eşinizle güzel bir yemek yiyebilir, yanında birer içki içebilirsiniz. Servisinin de hızlı olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Random Kafe

Tel: 0312 468 34 20

Adres: Tunalı Hilmi Cad. No:114 Kavaklıdere, Ankara

Yıllardır değişmeyen kalitesi ve müşteri kitlesiyle Tunalı Hilmi’nin vazgeçilmez mekanlarından olan Random Kafe, sevgilinizle tadını çıkaracağınız bir Ankara akşamında tercih edebileceğiniz mekanlardan. Burada akşam yemeğinizi yiyebilir, içkilerinizi yudumlarken hoş sohbetler edebilirsiniz.

Kıtır Kafe

Tel: 0312 426 01 37

Adres: Tunalı Hilmi Cad. No.114/K Kavaklıdere, Ankara

Ankaralıların “Bir Ankara klasiği” dedikleri Kıtır Kafe; arkadaşlarınız, eşiniz ya da sevgilinizle gidip birer içki içebileceğiniz ya da güzel yemekler yiyebileceğiniz bir mekan. Yaz akşamlarında bahçesinde de oturabileceğiniz kafenin genellikle kalabalık bir yer olduğunu belirtmekte fayda var.

Üstkat

Tel: 0312 426 26 27

Adres: Tunalı Hilmi Cad. No:114/J Kavaklıdere, Ankara

Pizzasının lezzeti dillere destan olan Kafe Üstkat’ta sevgilinizle lezzetli yemekler yiyebilir, yemek sonrası kahvenizle tatlıların tadına bakabilirsiniz. Eğer soğuk bir Ankara akşamında buradaysanız size tavsiyemiz sıcak şarabının tadına bakmanız.