Sevgiliniz sizinle ciddi mi yoksa sadece eğleniyor mu? MUTLU İLİŞKİLER

İlişkiler başlarda aşk dolu ve romantik olsa da ilerledikçe ortaya birçok farklı soru işareti çıkar. Sevgilinizin niyetinin ciddi mi olduğu yoksa ilişkiyi sadece kısa vadeli bir birliktelik olarak mı gördüğü bu soruların en büyüklerinden biridir. Siz birlikteliği ciddiye alıyor, ortak bir gelecek hatta evlilik düşünüyor olabilirsiniz. Peki ya sevgiliniz? O da sizin gibi düşünüyor mu? Bu yazıda sevgiliniz sizinle ciddi mi yoksa sadece eğleniyor mu anlamanızı sağlayacak bazı önemli ipuçları bulacaksınız:
sevgiliniz sizinle ciddi mi
Eğer sizi tanımak için çaba gösteriyorsa bu sizinle ciddi düşündüğüne dair en önemli işarettir. Çünkü insanlar birlikte bir gelecek düşündükleri insanları çok yakından tanımak isterler.

Diğer yazılarımızı okumayı unutmayın.

Ankara’da Sevgilinizle Yapabileceğiniz Aktiviteler
Ankara’da Sevgili ile Gidilecek En İyi Restoranlar
Ankara’da Sevgilinizle Nargile İçebileceğiniz Mekanlar

Sizi bütün arkadaşlarıyla tanıştırdıysa ya da en azından bunun için istekliyse bu da önemli bir işarettir. Bütün planlarına sizi dahil etmesi, tanıdığı herkese sizden bahsetmesi iyiye işaret çünkü büyük ihtimalle hayatında kalıcı olmanızı istediği için bunu yapıyor olma ihtimali çok yüksek.

Eğer sorularınıza ayrıntılı yanıtlar veriyorsa bu da önemli bir işaret. Çünkü mesela “Şu an ne yapıyorsun” diye sorduğunuzda size bütün ayrıntıları veriyorsa bu herhangi bir şeyi yanlış anlamamanız için çaba gösterdiği anlamına gelir ki bu çok ciddiye alındığınızı gösteren olumlu bir sinyal.

Sadece eğlenirken değil zor zamanlarda da yanınızdaysa mutlu olabilirsiniz. Çünkü amacı sadece eğlence olan ve kısa vadeli düşünen biri siz hasta olduğunuzda sizinle hastaneye gelmeyecektir. Eğer sıkıntılı işlerinizde ve anlarınızda yanınızdaysa hatta bunun için kendi işlerini erteliyorsa bundan sonra da yanınızda olmak istiyor demektir.

İhtiyacı olduğunda sizi araması da ciddi düşündüğünün başka bir göstergesidir. Ayrıca önemli kararları öncesinde sizin de fikirlerinizi alması sizi ne kadar ciddiye aldığını gösteren bir ipucudur.

Elbette bunlardan başka birçok ipucu olabilir. Biraz da hislerinize güvenmenizde fayda var ama kendinizi de kandırmamaya çalışın. Yukarıdaki göstergelerin hiçbiri yoksa sizinle ciddi bir gelecek düşünüyor olma ihtimali son derece düşük. Eğer siz ciddi bir ilişki peşindeyseniz önünüze bakmanız daha doğru olabilir.