Kadınlar ne ister sorusuna verilebilecek 9 yanıt MUTLU İLİŞKİLER

Kadınlar ne ister sorusu binlerce yıldır erkeklerin kafasını kurcalıyor. Hemen hemen tüm erkekler bu sorunun yanıtını bilmedikleri ve hatta bu sorunun bir yanıtı olmadığı görüşünde birleşiyor. Hatta Sigmund Freud’un bile şunu dediği söyleniyor:

“Henüz yanıtlanamamış ve kadın ruhuyla ilgili otuz yıl süren araştırmalarıma karşın benim de yanıtlamayı başaramadığım çok önemli bir soru var: Kadın ne ister?”

kadinlar ne ister

Peki durum bu kadar karışık mı yoksa erkekler kadınların ne istediğini anlamak istemiyor mu? Bizce anlamamak işlerine geliyor. Eğer gerçekten kadınların ne istediğini merak ediyorsanız aşağıdakilere bir gözatmanızı öneririz:

Diğer yazılarımızı okumayı unutmayın.

Ankara’da Sevgilinizle Yapabileceğiniz Aktiviteler
Ankara’da Sevgili ile Gidilecek En İyi Restoranlar
Ankara’da Sevgilinizle Nargile İçebileceğiniz Mekanlar

Saygı

Her kadın birlikte olduğu erkekten hak ettiği saygıyı görmeyi ister. Birlikte olduğunuz kadının kariyerine, karakterine, vücuduna ve düşüncelerine saygı göstermeniz önceliğiniz olmalı. Onu dinleyin, kararlarına saygı duyun, varlığı tamamen size aitmiş ve size tapınması gerekmiş gibi davranmayın.

Romantizm

Kadınların erkeklerden istediği en önemli şeylerden biri de kesinlikle romantizm. Bir kadını memnun etmek istiyorsanız onu duygusal olarak tatmin etmek zorundasınız. Bir kadını duygusal olarak tatmin etmenin en etkili ve hatta tek yolu da romantizmdir. Arada 10 lira verip bir buket çiçek alın. Özel günleri atlamayın. Onu dinleyin ve sorunlarını anlamaya çalışın. Nasıl olsa birlikteyiz diye kendinizi sermeyin. Romantizmi hiçbir zaman elden bırakmayın. Her zaman Ankara’nın en şık restoranında yemeğe çıkmak zorunda değilsiniz. Başbaşa bir romantic komedi izlemek de romantizmdir.

Cinsellik

Evet kadınlar cinselliğe önem veriyor. Bunun aksine inanmak isteyebilirsiniz ama kadının cinsel isteklerini görmezden gelmek, onun da cinsellikten sizin kadar tatmin olması gerektiği gerçeğini umursamamak doğru bir hareket değil. Sevgili bulmak için tıklayın.

Zaman

Kadınlar ne ister sorusunun cevapları arasında 4. Sırada vakit var. Kadınınıza vakit ayırın. Ayırdığınız zamanı da kaliteli geçirmeye çalışın. Kaliteli derken 3. maddede bahsedilen romantizmden bahsediyoruz. Ona ayırdığınız zamanda mutlaka romantik ve ruhunuza iyi gelecek şeyler yapın.

Yemek

Evet yemek. Kadınlar ne isterde 5. sırada yemek var. Dünyanın en süper aşçısı değilsiniz ama bu sizin kahvaltı hazırlayamacağınız anlamına gelmiyor. Birçok markette dondurulmuş yemekler satıyorlar. Hiçbir şey yapamıyorsanız bunlardan alıp fırına atabilirsiniz. Yorgun argın işten gelmiş sevgilinize içine bolca sevgi kattığınız bir kase hazır çorba yapmanızın değeri paha biçilemez.

İletişim

İletişim kurulabilir olun. Hemen tribe girmeyin. Söylediklerini dinleyin, anlamaya çalışın. Saçma sapan bahanelerle onu geçiştirmeyin.

Bağlılık

Birlikte olduğunuz kadına bağlılığınızı gösterin. Evet, kadınlar bunu istiyor. Gözünüz dışarıda olmasın. Çapkınlık işlerine hiç girmeyin. Girecekseniz bunu biriyle birlikteyken yapmayın. Çok istiyorsanız bekar kalın, çapkın kalın.

Eğlenceli ve esprili olmak

Kimse size karizmatik olmayın demiyor. Kadınlar elbette karizmatik adamları istiyor ama karizma yapacağım diye de 7/24 aşırı ciddi olmak zorunda değilsiniz. Arada eğlenceli ve relaks olmak gerekiyor. Yapabiliyorsanız espri de yapın. Bu karizmanızı çizmez, aksine size daha da karizmatik yapar.

Çalışkanlık

Kadınlar hımbıl adam istemez. Çalışkan, ateş gibi, taşı sıkınca suyunu çıkarıp onunla kokteyle yapacak adamlar ister.

İşte böyle… Aslında kadınların ne istediğini anlamak gördüğünüz gibi hiç zor değil. Aksine düşünce sistemleri son derece Pratik. Biraz empati ile bir kadın ne ister kolaylıkla kestirebilir ve buna gore hareket edebilirsiniz.