İlk buluşmada onu 4 adımda test edin İLK BULUŞMA

Günümüz şartlarında kadınların ve erkeklerin rolleri değişti. Artık kadınlar daha güçlü, ayakları üzerinde durabilen, maddi gücü elinde olan önemli bireyler. Her ne kadar hala bu sorunları aşamayan pek çok kadın olsa da modern şehirli kadınlar artık ne istediğinin çok daha farkında.

ilk bulusma tuyolari

Nasıl bir ilişki istediğini, bir erkekte ne aradığını bilen bu kadınlar beraber olacakları erkeği evlenmeden önce tanımak ve test etmek de istiyor. Bu nedenle siz de kendinizden emin ve beklentilerinizin farkındaysanız partner adayınızı ufak adımlarla test edebilirsiniz.

Şu yazılarımız da ilginizi çekebilir:

Ankara’da piknik yapabileceğiniz yerler
Tunalı Hilmi kafeleri
Ankara’nın en güzel kır düğünü mekanları

1- Okuduğu kitaplar ve sevdiği filmler ne?

Modern şehirli bir kadın olarak artık tüm gündemi takip ediyor, yeni çıkan kitapları ve trendleri biliyorsunuz. Sporundan yogasına, kişisel gelişimden derin entelektüel alanlara kadar birçok konu sizin için artık hayatınızın bir parçası. Karşınızda tek derdi futbol olan bir erkek ister misiniz? Bu nedenle ona okuduğu yazarları sorun, kişisel gelişimi için hangi alanlara odaklandığını, hangi filmleri takip ettiğini öğrenmeye çalışın. Sizinle aynı pencereden hayata bakmıyorsa erkenden uzaklaşmakta fayda var.

2- Evlenince soyadınız ne olacak?

İşte en güzel modernlik testlerinden biri. Sevgilinize evlenince kendi soyadınızı da kullanmak istediğinizi hatta artık sadece kendi soyadınızı kullanabileceğinizi hatırlatın. Büyük ve yersiz bir tepki veriyorsa, siz birbiriniz için çok uyumlu bir çift olmayabilirsiniz. Ama eğer pek gönüllü olmasa da kabul etmeye hazır gibi görünüyorsa hiç şansınız da yok sayılmaz.

3- Hesabı yalnızca erkekler öder

Bu düşünce artık çok gerilerde kaldı. Elbette romantik bir akşam yemeğinde hesabı onun ödemesini tercih edebilirsiniz ama her yerde ve her durumda hesabı erkekler ödemez. Kendi parasını kazanan bir kadın olarak ona ayaklarınızın üzerinde durduğunuzu gösterdiğinizde nasıl bir tepki verdiğini ölçmelisiniz.

4- Yeri geldiğinde özür dilemesi gerektiğini biliyor mu?

Siz ne kadar planlı olursanız olun o her buluşmanıza geç mi geliyor? Üstelik bunun için ufak bir özür bile dilemiyor mu? Bu artık kabul edilebilir bir durum değil. İyi bir sevgili küçük yanlışlar yaptığında özür dileyebilmeli ve bunu gurur meselesi haline getirmemeli.