Erkeklerin Kadınlarda Sevdiği 5 Garip Davranış AŞK'A DAİR

Kadınların bazı davranışları erkeklerin arkalarına bakmadan uzaklaşmasına neden olurken bazı davranışları da şaşırtacak şekilde onları kendilerine çeker. Farkında olmadan yaptığınız dudak ısırma hareketi de bunlardan biri. Gelin, erkeklerin kadınlarda sevdiği 5 garip davranışa bir bakalım.

1 – Yüksek sesle gülmek

Yüksek sesle ve içten gülen kadınların erkeklere çekici geldiğini biliyor muydunuz? Erkekler kendilerini iyi hissettiren kadınlarla vakit geçirmekten mutlu olurlar. Eğer sohbet arasına size komik gelen bir şey varsa basın kahkahayı gitsin… Unutmayın ki enerji bulaşıcıdır.

2 – Dudak ısırmak

Yüksek sesle gülmeniz kadar düşünürken ya da yolunuzu ararken dudağınızı ısırmanız da kadınların yaptığı ve erkeklerin çekici bulduğu garip hareketlerden. Siz bu huyunuzu sevmiyor olabilirsiniz ama karşınızdaki bundan hiç de rahatsız değil.

3 – Çikolataya olan düşkünlük

Çikolataya bayılıyor ve tatlı olan her şeye de ilgi mi duyuyorsunuz? Peki bu davranışınızın erkeklere sevimli geldiğini biliyor muydunuz? Garip ama gerçek. Sizin tatlı ve çikolata düşkünlüğünüz ona sevimli geliyor. Belki de sizi yaramaz bir kız çocuğuna benzetmesine neden oluyordur.

4 – Şarkı söylemek

Erkekler neşeli kadınlardan hoşlanır. Mırıldanarak ya da haykırarak şarkı söylemeniz onun hoşuna gidiyor. Çünkü biliyor ki hislerinizi o an o şekilde dışa vuruyorsunuz. Çekinmeyin, bağıra bağıra şarkı söylemeye devam edin.

5 – Yüz kızarması

Yüz kızarması çok canınızı sıkıyor olabilir ve bundan nefret ediyor olabilirsiniz. Peki, yüz kızarması erkeklerin kadınlarda sevdiği garip şeylerden biri desek? Evet, erkekler yüzü çabuk kızaran kadınları çekici ve sevimli buluyorlar. Kısacası artık yüzünüzün kızarmasından utanmanıza gerek yok. Çünkü bu haliniz karşınızdakinin çok hoşuna gidiyor.