En Güzel Evlilik Teklifi Sözleri AŞK'A DAİR / MUTLU İLİŞKİLER

Sevdiğiniz kadına evlenme teklifi etmek istiyorsunuz ve bunun sizin için ömür boyu özel kalmasını istiyorsunuz. Karşınızdakinin teklifinizi reddedememesi için ona en güzel evlenme teklifini yapmanız gerek.

Evlenme teklifi çoğunlukla erkekten beklenir. Kadınlarsa erkeğin kendilerine nasıl evlenme teklifi edeceğini onunla ilişkiye başladıkları andan itibaren erkeğe çaktırmadan düşünürler de düşünürler. Haklı olarak onlar da bu anın en güzel anları olmasını isterler.

Evlenme teklifi ederken söyleyebileceğiniz birçok farklı ve anlamlı söz vardır. Basit bir “Benimle evlenir misin” yerine ona, hayatınız boyunca birlikte olmak istediğiniz tek kadının kendisi olduğunu ve onunla yaşlanmak istediğiniz söyleyebilirsiniz.

Evlenme teklifi ederken söyleyeceğiniz sözler yaşadığınız ilişkinin sizin için çok kıymetli olduğunu da anlatmalı. Kadının kendisini özel hissetmesini sağlamalısınız. Çünkü kadınlar kendi aralarında nasıl evlenme teklifi aldıklarını konuşurlar.

Sizde evlenme teklifi etmeye çok yakınsanız aşağıya bir göz atmak isteyeceksiniz.

Romantik evlilik teklifi sözleri:

Bu dünyada yüzümü güldüren çok fazla insan var ama kalbimi güldüren tek insan sensin. Benimle evlenir misin?

Beni her gülümsettiğinde uzanıp bir yıldız koparabilseydim şimdi bütün galaksi avucumda olurdu. Benimle evlenir misin?

Eğer seni sevmek ve nefes almak arasında seçim yapmam gerekseydi, son nefesimi seni seviyorum” demek için kullanırdım. Son nefesimi verene kadar birlikte olmak için, benimle evlenir misin?