Çiftlerin En Çok Kavga Ettikleri 5 konu AŞK'A DAİR

Siz de sevgilinizle ya da eşinizle sık sık kavga eder misiniz? Peki en çok kavga ettiğiniz konuları hiç düşündünüz mü? Sizin için derlediğimiz yazıya bir göz atarak diğer çiftlerin de benzer konularda tartıştığını görüp içinizi rahatlatabilirsiniz.

1 – Arkadaşlarınla faza vakit geçiriyorsun

İlişkinin en büyük düşmanlarından biri kıskançlıktır. Taraflar birbirlerini kıskanabilirler; ancak bunu karşılarındakinin hayatını kısıtlayacak boyutlarda yapmak tehlikelidir. Sevgilinizi bıktırmamak için onun arkadaşlarıyla görüşmesine ve sosyal hayatını sürdürmesine izin vermelisiniz.

2 – Fazla alışveriş yapıyorsun

Kadınların alışveriş yapmaya bayıldıklarını biliyoruz. Canları sıkkın olduğunda ya da çok mutlu olduklarında alışveriş yapabilirler. Kısacası onların alışveriş yapmak için her zaman bahaneleri vardır. Ancak parayı kontrolsüz kullanan çiftler arasında maddi sıkıntılardan ötürü ciddi problemlerin meydana geldiğini hatırlatmakta fayda var. Eğer eşiniz size harcamalarınızla ilgili soru sormaya başladıysa söylediklerine kulak verseniz iyi edersiniz.

3 – Ev işlerine yardım etmiyorsun

Kadınların da erkekler kadar yoğun çalışma hayatlarının olduğu günümüzde ev işlerinin çiftler arasında paylaşılması gerekebilir. Örneğin eşiniz size yemek hazırladıktan sonra sofrayı toplamasına yardımcı olabilirsiniz. Unutmayın ki sizin kadar o da yoruluyor ve onun da dinlenmeye vakit ayırması gerek.

4 – Annenlere gitmek istemiyorum  

İkiniz de çalışıyorsunuz ve hafta sonlarını eşinizle eğlenerek geçirmek istiyorsunuz. Eğlenmeyi herkes sever; ama arada sırada eşinizin ailesini de ziyarete gitmeniz gerekebilir. Bundan çok hoşlanmıyor olabilirsiniz; ancak bir öğlen kahvesi bile onlar için ve eşinizin gönlünü yapmak için yeterli olacaktır.

5 – Yine mi maç izleyeceksin

Erkeklerin sevdikleri ama kadınların da bir o kadar katlanamadıkları futbol maçları… Çiftlerin en çok kavga ettikleri konuların başında erkeklerin maç tutkusunun olduğunu biliyor muydunuz? Bir düşünün bakalım, siz de aslında onun maç tutkusundan şikayetçisiniz değil mi?