Ankara’nın En Güzel Kır Düğünü Mekanları ANKARA'DAKİ EN İYİLER

Ankara’da dillere destan bir düğünle evlenmek mi istiyorsunuz? Bu rüya gibi düğünü nerede yapacağınıza karar veremediniz mi? Hayallerinizi süsleyen düğün peri masalı gibi bir kır düğünü mü? Ankara’da nerelerde kır düğünü yapabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız sizin için derlediğimiz yazımıza bir göz atın…

Risus Wedding

Adres: Turgut Özal Bulvarı No:66 İncek, Ankara

Açık ve kapalı alanları bulunan Risus Wedding’te maksimum 750 kişilik bir kır düğünü organize edebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak alkol servisinin de yapıldığı mekanda eşsiz kır manzarasına karşı unutulmaz bir düğünle evlenmek istiyorsanız burası kesinlikle tercih edebileceğiniz bir yer.

Çınar Kasrı

Adres: İncek Bulvarı Ersü Sok. No: 2 İncek, Ankara

Ankara’da düğün yapacaksanız ve misafirleriniz çok kalabalık olacaksa mekan kapasitesi 2 bin kişi olan Çınar Kasrı’nı tercih edebilirsiniz. Harika bir bahçe manzarasına sahip olan mekanda sevdiğiniz kişi ile dillere destan bir düğünle evlenmek istemez misiniz? İsteğe bağlı olarak alkol servisinin de yapıldığı Çınar Kasrı’ndaki düğününüzde geniş çim alanın tadını çıkarabilir, kusursuz servis sayesinde tam da istediğiniz gibi bir düğünle evlenebilirsiniz.

Altın Koru Kır Düğünü

Adres: Esenboğa Havaalanı Yolu İrfan Baştuğ Cad. No: 147 (Anfa Yanı) Altınpark, Aydınlıkevler, Ankara

Ankara’nın en güzel kır düğünü mekanlarından biri olan Altın Koru Kır Düğünü, maksimum 2 bin kişilik yemekli kapasitesi ile kalabalık misafir guruplarınızı rahatlıkla ağırlayabileceğiniz bir yer. Sevdiğiniz kişi ile en özel gününüzde her şeyin kusursuz ve muhteşem olmasını istiyorsanız Altın Koru Kır Düğünü’nü seçebilirsiniz. Şehre yakın bir orman içinde, doğa ile baş başa bir düğün hayal ediyorsanız burası tam size göre.

Göl Seyir

Adres: Havaalanı Yolu, Karacakaya Mah. No: 166 Gölbaşı, Ankara

Ankara’da nerede güzel bir kır düğünü yapabiliriz diye düşünenlerdenseniz Havaalanı yolundaki Göl Seyir’i tercih edebilirsiniz. Açık alanda harika bir kır düğünü için organize edilmiş son derece düzenli bahçesi ile size ve misafirlerinize hizmet etmek için bekleyen mekanda maksimum 2 bin kişilik bir düğün organize etmeniz mümkün.