Ankara’daki Romantik Butik Oteller ANKARA'DAKİ EN İYİLER

Ankara’da sevgilinizle birlikte güzel bir hafta sonu geçirmek istiyorsunuz ve konaklamak için romantik bir otel mi arıyorsunuz? Sizin için derlediğimiz Ankara’nın romantik butik otelleri listesine bir göz atmaya ne dersiniz? Ankara’nın en güzel butik otellerinden kendinize en uygun olanını seçebilir, sevgilinizle son derece keyifli ve konforlu birkaç gün geçrebilirsiniz.

Golden Boutique Hotel

Tel: 0312 426 01 11

Adres: Gaziosmanpaşa Mah. Boğaz Sok. No:18

Otel; Arjantin, Filistin ve Tunalı Hilmi caddelerine çok yakındır. Sabah otelde yapacağınız güzel bir kahvaltıdan sonra sevgilinizle beraber Tunalı Hilmi’de el ele bir yürüyüş yapabilirsiniz.

Cassiel Boutique Hotel

Tel: 0312 443 43 43

Adres: Turan Güneş Bulvarı Tagore Cad. 717. Sok. No:3 Yıldızevler, Çankaya

Çankaya’da bulunan bu lüks otel size tatiliniz boyunca ihtiyacınız olan her şeyi sunabilir. Ses yalıtımlı odalara sahip olan otelin çevresinde çok sayıda şık kafe ve restoranlar da bulabilirsiniz.

No:19 Boutique Hotel

Tel: 0312 495 00 00

Adres: Birlik Mah. 457. Sok. No:19 Yıldız, Ankara

Yine Ankara’nın Çankaya semtinde bulunan otel, lüks ve konforlu odalarıyla Ankara tatiliniz boyunca sevgilinizle kalmayı tercih edebileceğiniz yerlerden. Otelden Esenboğa Havalimanı’na 35 dakikada ve şehir merkezine ise 10 dakikada ulaşabilirsiniz.

Angora House Hotel

Tel: 0312 309 83 80

Adres: Kale Mah. Kale Kapısı Sok. No:16

Küçük ve sevimli bir butik otel olan Angora House Hotel Ankara Kalesi yakınlarında yer alıyor. Restore edilmiş olan binanın içi Osmanlı’yı anımsatan mobilyalarla dekore edilmiş. Otel gitmek isteyebileceğiniz her yere de 5 – 10 dakikalık mesafelerdedir.

Sonno Boutique Rooms & Suites

Tel: 0312 466 27 27

Adres: Remzi Oğuz Arık Mah. Tunus Cad. No:52

Ankara’nın merkezinde yer alan butik otel son derece şık iç mekanlara ve eşsiz bir mimariye sahip. İtalyan tarzında dekore edilmiş odalarında kalabilir, içindeki Gaga Restoran’da Akdeniz ve dünya mutfaklarından lezzetli mönüler seçebilirsiniz.