Ankara’da Sevgilinizle Gidebileceğiniz Gece Kulüpleri ANKARA'DAKİ EN İYİLER

Gelen yaz mevsiminin etkisiyle içiniz kıpır kıpır oluyor ve tüm vaktinizi dışarıda geçirmek mi istiyorsunuz? Gündüzleri bir yere kadar, gecelerin de tadını çıkarmak lazım diyenlerdenseniz sizin için derlediğimiz Ankara’da sevgilinizle beraber gidebileceğiniz gece kulüpleri yazımıza bir göz atın. Sevgilinizi ve arkadaşlarınızı alın, Ankara’da yaz akşamlarının tadını çıkarın…

Come To My Flat

Tel: 0312 466 63 11

Adres: Tunus Cad. No: 544 A – B/ Tunalı, Kavaklıdere, Ankara

Türk mutfağından ve dünya mutfaklarından farklı lezzetleri bulabileceğiniz mekan, Ankara akşamlarında çokça tercih edilen yerlerden. Özellikle hafta sonları epeyce kalabalık olan Come To My Flat, farklı iç dekorasyonu ile de dikkat çekiyor. Samimi ortamıyla tercih nedeniniz olabilecek bu mekanda canlı performans dinleme şansınız da var.

Altınkapı

Adres: Kavaklıdere Mah. Bilezik Sok. Çankaya, Ankara

Ankara’da gece hayatını sevenlerin en iyi bildiği yerlerden olan Altınkapı, Ankara’da gece dışarı çıkmak isteyenlerin tercih edebilecekleri mekanlardan. Eğlencenin garanti olduğu gece kulübünde fiyatların biraz yüksek olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Broadway Taverna

Adres: Doğanbey Mah. Çankırı Cad. Altındağ, Ankara

Ankara’nın şehir merkezinde hizmet veren gece kulübü, her yaştan misafire hitap eden ve eğlence garantisi veren bir yer. Akşam saat 20:00’dan itibaren açık olan mekanda club tarzı müzikler çalınıyor. Eğer hafta sonlarınızı sevgilinizle ve arkadaşlarınızla daha keyifli geçirmek istiyorsanız burası tam da aradığınız yer.

Night Club

Adres: Kızılay Mah. Sümer 1 Sok. Çankaya, Ankara

Ankara’nın en gözde gece kulüplerinden biri olan Night Club, mekanda sergilenen nefes kesici şovları ve hiç değişmeyen kaliteli eğlence çizgisiyle Ankara gece hayatının vazgeçilmezlerinden. Burada yerli ve yabancı sanatçıları dinleyebilir, sevgilinizle beraber eğlenceli bir hafta sonu geçirebilirsiniz.