Ankara’da kışın sevgili ile yapılabilecek süper aktiviteler Ankaralılar’a Özel

Ankara Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biri ama kışları biraz sert geçiyor. Bu da dışarıda görüşen çiftler için elbette pek iyi bir durum değil. Ama yine de Ankara’da sevgili ile kışın da yapılabilecek birçok değişik etkinlik yaratılabilir. Bu yazıda sevgilinizle kışın Ankara’da gezip görebileceğiniz yerleri ve yapabileceklerinizi sıraladık.

Şu yazılarımız da ilgini çekebilir:

Ankara’daki romantik butik oteller
Ankara’da yaşayan sevgililer için Eryaman’da gidilebilecek en iyi kafeler
Ankara’da yaşayanlar için gidilebilecek restoranlar

ankarada-sevgili-ile-gidilecek-yerler
Eğer seviyorsanız Ankara’da bowling oynamak için son derece iyi yerler var. Sevgilinizle gidip bowling oynayabilir ve harika vakit geçirebilirsiniz.

ankara-sevgiliyle buz pateni
Ankara’da sevgili ile yapılacaklar listesinin başında buz pateni geliyor. Belpa Buz Pateni Sarayı buz pateni yapmak için ideal bir yer.

beypazari-ankara
Ankara’ya yakın görmeye değer birçok yer var. Beypazarı da bunlardan biri. 1 saatte ulaşabileceğiniz Beypazarı özellikle haftasonu için doğru bir tercih olabilir. Sevgili bulmak için tıklayın.

ankara-sevgili-ile-gidilecek-yerler-atakule
Ankara deyince akla Atakule geliyor. Ankara’da kışın yapılacak en iyi aktivitelerden biri tabi ki Atakule’ye çıkıp şehir manzarasını seyretmek olabilir.

ankara-muzeler-sevgili ile gidilecek yerler
Ankara’daki müzeler Türkiye’nin en zengin müzeleri arasında ilk sıralarda geliyor. Özellikle Anadolu Medeniyetleri Müzesi, etnografya müzesi gibi yerler çift olarak hayata bakışınızı zenginleştirebilir.

ankara-avm
Ankara’da gerçekten görmeye değer birçok alışveriş merkezi var. Size yakın olanlara gidip biraz alışveriş yapmak da haftasonu yapabilecekleriniz arasında.

ankarada-sevgiliyle-gidilecek-yerler
Ankara’da sevgilinizle denize karşı çay içemezsiniz belki ama Nata Vega akvaryuma gidip su altı dünyasının zenginliklerini keşfedebilirsiniz.

mogan-romantik
Mogan Gölü çevresi özellikle kışın ve karlı günlerde gerçekten görülmeye değer olur. Sevgilinizle romantik saatler için Mogan Gölü’nü de tercih edebilirsiniz.