ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Bay arkadaş

Çekinmene, utanmana hiç gerek yok diğer herkes gibi sen de bay arkadaş arıyor olabilirsin. O yüzden bay arkadaş bakımından Ankara'nın en kalabalık sitesi olan ankara.net'te hemen üye olabilirsin.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Bay arkadaş mı arıyorsun?

Çekinmene, utanmana hiç gerek yok diğer herkes gibi sen de bay arkadaş arıyor olabilirsin. O yüzden bay arkadaş bakımından Ankara'nın en kalabalık sitesi olan ankara.net'te hemen üye olabilirsin.

1/2
 
  YA DA  

Bay arkadaş ya da bayan arkadaş arıyorum diyor ve bulamıyor musun? yalnızlık bana göre değil, yalnız olmaktan hoşanmıyorum mu diyenlerdensin? Sokakta ya da kalabalık yerlerde el ele çiftler gördüğünde içinden bir of mu çekiyorsun? Özel günlerin senin için diğer günlerden bir farkı yok mu? Peki artık bir bay arkadaş ile tanışmamın zamanı geldi diye düşünüyorsan işte tüm bu soru işaretleriyle dolu olan cümlelerin artık bir son bulmasını istiyorsan neden ankara.net'te üye olmuyorsun?

Herkes özel günlerinde sevgilisi ile olmak ister. Böyle günler kişileri birbirlerine daha da yakınlaştırır. O gün yaşanacak romantik bir an belki de ilişkinin gidişatını ömür boyu değiştirebilir. Peki öncelikle özel günleri kutlamak için özel bir arkadaşım mı olmalı diyorsun? O zaman sana özel bir bay arkadaş bulmana yardım edecek hatta seni bunun için teşvik edecek kendini özel hissetmene neden olabilecek olan arkadaşlık siteleri içinden neden bulmuyorsun? İnternet dünyasına uzak biriysen veya bazı çekincelerin varsa bunları hemen kafandan silmelisin. Unutmamalısın ki artık çağımız internet çağı her işi ya da bilmediğimiz herşeyi internet üzerinden öğenirken, ya da yapacağın bir yemeğin tarifini bile internet üzerinden bulurken neden yalnızlığına son verecek olan yer online bir arkadaşlık sitesi olmasın ki? Sevgili arıyorum ya da sevgili bulmak istiyorum diyen birçok kişinin üye olarak profil oluşturduğu bir platform.

Oluşturacağın ve kısa bir zamanını ayıracağın bu profil ile halindeki kişinin özelliklerini yazabilir, ya da tanıştığın kişilerle mesajlaşarak onlara ne aradığını anlatabilirsin. Karşılıklı olarak mesajlaşabildiğin kişi ile bir akadaşlığa kavuşabilir böylece bay arkadaş arama isteğini de sonlandırabilirsin. Senin gibi yalnız olan ve bu isteğini gerçekleştiren birçok insan aynı online arkadaşlık sitesi olan ankara.net'te üye olarak bay arkadaş edindiğini biliyor musun? Bu kişiler belki de senin yanından geçen genç bir çift ya da kalabalık caddede karşıdan geçen ve ikinci baharını yaşayan bir çift.

Popüler aramalar

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER